Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Концертна промоција на албумот „Рефлексии“ на Дино Имери

Пијанистот Дино Имери вечер од 20 часот во Младинскиот културен центар концертно ќе го промовира албумот „Рефлексии“, негово прво објавено авторско дело.

Back to top button
Close
Close