КултураКултура.Портал

Концерт „Вечер со пијано“ во Прилеп

Во фоајето од ЦК „Марко Цепенков“ во Прилеп денеска ќе се одржи концертот „Вечер со пијано“. Настапуваат пијанистите Денис Најдоски и Тамара Глигоровска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close