КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Концерт „Скопје виа Созопол“ на Брасстет Скопје, во рамки на Меѓународниот Франкофонски Фестивал Солеј

Во Амфитеатарот, стар град Созопол, денеска во рамки на Меѓународниот Франкофонски Фестивал Солеј ќе се одржи концерт „Скопје виа Созопол“ на Брасстет Скопје, информира КИЦ на РС Македонија во Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close