КултураКултура.Портал

Концерт на „Јордан Костов квинтет“ вечер во МКЦ

„Јордан Костов квинтет“ вечер во 20 часот ќе има концерт во кино „Фросина“, Младински културен центар. 

Back to top button
Close
Close