Kultura.SlajderКултура

Концерт на „Монистра“ на „Скопско лето“

Во рамки на манифестацијата „Скопско лето 2021“ вечер етно составот „Монистра“ ќе одржи концерт „Киниса моме на вода“ на Факултетот за ликовни уметности – објект Сули ан, со почеток во 20:30 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close