КултураКултура.ПорталКултура.Слајдер

Концерт на Филип Шурбевски и „ЕЗГИЈА ТРИО“ на „Скопско лето“

Во рамки на 42. издание на манифестацијата „Скопско лето“ вечерва на Факултетот за ликовни уметности концерт ќе одржат Филип Шурбевски и „ЕЗГИЈА ТРИО“.

Back to top button
Close
Close