0_Web_АктуелноКултураКултура.Портал

Концерт на Филхармонијата по повод годишнината од смртта на Гоце Делчев

Филхармонијата денеска ќе одржи концерт со кој ќе ја одбележи годишнината од смртта на македонскиот револуционер Гоце Делчев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close