КултураКултура.Портал

Концерт на дувачкиот квинтет „Филхармонија 5“ во Софија

Дувачкиот квинтет „Филхармонија 5“ вечер од 18 часот ќе одржи концерт во Националната музичка академија „Панчо Владигеров“ во Софија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close