Kultura.SlajderКултураКултура.Портал

Концерт на Анастасија Холц и Билјана Петровска на „Скопско лето“

Во рамки на 42. издание на манифестацијата „Скопско лето 2021“ вечер концерт ќе одржат Анастасија Холц – сопран (Србија) и Билјана Петровска – пијано придружба. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close