BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Kon: Serbia do të mbyllet nga e shtuna në orën 12 deri të hënën në orën 6

Në Serbi do të jenë të hapura vetëm dyqanet për ushqim, ilaçe dhe karburant nga e shtuna prej ores 12 të mesditës deri të hënën në orën 6 të mëngjesit, vendosi në seancë e sotshme Shtabi i krizës për shkatërrimin e koronavirusit, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close