Lajme nga komunatShoqëriTekste origjinale

Komuna e Çairit siguroi iftar për shërbimet që kujdesen për sigurinë dhe shëndetin tonë

Një nga mirësitë e muajit të bekuar të Ramazanit është solidariteti dhe kujdesi që shprehim ndaj njëri tjetrit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close