0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Kompania amerikane “TEXAN & Envipco” e cila punon në   Greqi solli vendim të investon dhe në Maqedoninë e Veriut

Kryeministri  Zoran Zaev, bashkë me zëvendëskryeministrin e ngarkuar për çështje ekonomike, koordinim me resorët ekonomikë dhe investime, Fatmir Bytyqi, mbajtën takim me kryetarin e Odës Greke-Amerikane AmÇam, Nikolaos Bakacelos dhe me përfaqësues të kompanive anëtare të odës.

Back to top button
Close
Close