0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritShoqëri

Komisioni për së mundje ngjitëse: Të mbeten në fuqi rekomandimet e deritanishme për punë të administratës dhe gastronomëve

Komisioni për së mundje ngjitëse në takimin e sotëm dha rekomandim të mbeten në fuqi të njejtat masa të deritanishme për mbrojtje nga përhapja e Kovid-19, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close