0_Maqedoni.Portal0_MIA Investigon.Portal0_Web_Ballina - SllajderE përzgjedhurMakedonija.SlajderPolitikë

Komisioneri Evropian hodhi idenë e nxitjes për negociata me Shqipërinë

Komisioni Evropian ka sugjeruar që është e mundur që Shqipëria të fillojë bisedimet e anëtarësimit në BE dhe Maqedonia e Veriut të presë për shkak të mosmarrëveshjes me Bullgarinë.

Back to top button
Close
Close