0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Komisarja e lartë e KB-së për të drejtat e njeriut i bëri thirrje Ushtrisë së Mjanmarit që të ndalojë të vrasë dhe arrestojë protestuesit

– Komisarja e lartë e KB-së për të drejtat e njeriut, Mishell Baçelle sot i bëri thirrje armatës së Mjanmarit që të ndalojë të “vrasë dhe mbyllë protestues”, thuhet në deklaratën e Baçelles.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close