ОпштествоСкопје

Комеморативна седница за заменик-градоначалникот Енвер Малиќи

Во чест и сеќавање на заменик-градоначалникот на Град Скопје Енвер Малиќи денеска со едноминутно молчење почна и се одржа онлајн комеморативна седница. На комеморацијата од починатиот заменик-градоначалник се простија членовите на неговото семејство, пријателите и соработниците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close