0_Web_АктуелноSvet.SlajderБалканБалкан.Портал

Комеморација за патријархот Иринеј во храмот Свети Сава

Во Храмот „Свети Сава“ во Белград започна комеморацијата за покојниот српски патријарх Иринеј.

Back to top button
Close
Close