Svet.SlajderСветСвет.Портал

Колумбија доби вакцини против Ковид-19 преку КОВАКС

Колумбиија е првата земја на американскиот континент која прими вакцини против Ковид-19 во рамките на програмата КОВАКС поддржана од Обединети нации

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close