Svet.SlajderСветСвет.Портал

Колективно труење со храна во центар за пребројување гласови во Шри Ланка

Најмалку 50 претставници од главниот Центар за пребројување гласови во главниот град на Шри Ланка, Коломбо, се хоспитализирани поради труење со храна

Back to top button
Close
Close