0_Спорт.ПорталСпорт

Кокшаров задоволен од победата над Кинезите

Вршителот на должност тренер на ракометниот клуб Вардар, Едуард Кокшаров, беше задоволен после победата на Пекинг СУ во СЕХА лигата, затоа што тимот ја остварил главната цел што била зацртана пред натпреварот.

Back to top button
Close
Close