Политички партии

Коциќ: Системот за масовна вакцинација функционира во најдобар ред, вакцинирани над 119.000 граѓани

Скопје, 9 мај 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close