Partitë politikeTekste origjinale

Koalicioni ASH-Alternativa: Pasaporta ekspres për mafian, ndërsa qytetarët pa asnjë dokument

Maqedonia e Veriut po bëhet shteti më tragjikomik në botë. Qeveria aktuale dhe Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) po bëhen gazi i botës dhe tmerr për qytetarët. Tani e disa javë, MPB nuk ka pasaporta për qytetarët, ndërsa gjithë botën e ka njoftuar se shtetasit tanë do të lëvizin me pasaporta të skaduara.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close