0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.Портал0_МИА Истражува.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјаваИнтервјуПолитика

Која за МИА: Го ценам фокусот на Владата за подобрување на односите со соседите, додека земјата чекори напред да продолжи со реформите

Ја охрабруваме земјата да продолжи на својот реформски пат

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close