Svet.SlajderСвет

Кнесетот ја одобри новата влада на Израел

Израелските пратеници денеска ја одобрија  новата коалициска влада

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close