0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Kluge: OBSH-ja ende nuk e di nëse koronavirusi erdhi natyrshëm

Drejtori rajonal i Organizatës Botërore të Shëndetësisë për Evropë, Hans Henri Kluge, deklaroi sot se OBSH-ja nuk ka ende të dhëna të plota për origjinën e koronavirusit dhe nuk e di nëse ka lindur natyrshëm apo jo, por tha se hulumtimet akoma vazhdojnë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close