0_Спорт.ПорталКошарка

„Клиперси“ најмалку три недели без повредениот Беверли

Моментно третопласираниот тим во Западната конференција во НБА лигата Лос Анџелес клиперс најмалку во следните три недели ќе биде без стандарниот кошаркар Патрик Беверли поради повреда.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close