0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Клемент Бон: Многу е сериозно доколку се докаже дека САД ја шпионирале Меркел

-Ова е исклучително сериозно, треба да видиме дали нашите партнери во ЕУ, Данците, направија грешки или нарушувања во соработката со американските власти, изјави францускиот министер за европски прашања Клемент Бон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close