0_Спорт.ПорталСвет.СлајдерФудбал

Клајверт позајмен на Ница

Играчот за врска на калчолигашот Рома, Џастин Клајверт, следната сезона ќе игра како позајмен фудбалер во Ница, а францускиот прволигаш потоа ќе го откупи неговиот договор за десет милиони евра, објавија денеска италијанските медиуми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close