Останато

КК Работнички добитник на наградата „13 Ноември“

Карате клубот Работнички вчеравечер на свеченоста 75 години слободно Скопје, ја доби наградата „13 Ноември“ по повод 50 години постоење на клубот.

Back to top button
Close
Close