0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Kiracoski: Është siguruar mbështetje prej dy të tretash për ndryshimet kushtetuese

Është siguruar mbështetje e minimum 80 deputetëve për miratimin e ndryshimeve kushtetuese, deklaroi sot në konferencë shtypi sekretari i Përgjithshëm i LSDM-së dhe deputet, Aleksandar Kiracoski.

Back to top button
Close
Close