КултураКултура.Портал

Кино „Милениум“ е повторно отворено

Градското кино „Милениум“ денеска почнува повторно да прикажува филмови за пубиката.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close