СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Кинески компании бараат извозниците да ги дезинфицираат пратките со месо

Кинеските увозници и преработувачи на месо ги повикаа извозниците од земјите во кои не е ставена под контрола пандемијата со Ковид-19 построго да ги проверуваат пратките пред испораката

Back to top button
Close
Close