СветСвет.Портал

Кина престана да издава визи во Лондон

Кина од денеска го прекина аплицирањето за виза во својот сервисен центар во Лондон, соопшти кинеската Амбасада во Велика Британија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close