BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Kina paralajmëron bashkëpunim me Gjermaninë dhe BE-në për vaksinën kundër Kovid-19

Presidenti kinez, Si Xhinping deklaroi se Kina është e gatshme të bashkëpunojë me Gjermaninë për vaksinat kundër Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close