Svet.SlajderСвет

Кина: Осудена на смрт воспитувачката која затру 25 деца

Воспитувачка од Кина е осудена на смрт затоа што затрула 25 деца во градинката каде што работела, од кои едното почина, јави Би Би Си.

Back to top button
Close
Close