СветСвет.Слајдер

Кина: Неразумни се обвинувањата од Канада

Кина денеска ги отфрли обвинувањата од Канада поради ригорозните казни за Канаѓаните, чие случаи, се верува дека се поврзани со апсењето на финансиската директорка на Хуавеј, Менг Ванџу во Ванкувер

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close