BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Kim: Më vjen shumë keq për incidentin

Lideri i Koresë së Veriut, Kim Xhong-un deklaroi se i vjen shumë keq për incidentin në të cilin ushtria e Koresë së Veriut vrau dhe i vuri flakën një zyrtari të Koresë së Jugut, bëri të ditur presidenca e Koresë së Jugut.

Back to top button
Close
Close