СветСвет.Слајдер

Ким бара зајакнување на воената способност на Северна Кореја

Севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун побара зајакнување на способноста на земјата да се справи со каква било странска провокација

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close