BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Kikilas: Jam i bindur se vaksinën kundër Kovid-19 do ta marrin shumica e qytetarëve

Jam i bindur se shumica e bashkëqytetarëve tanë do të kuptojnë, me rregull do të informohen  dhe në fund do të vaksinohen, thotë ministri i Shëndetësisë të Greqisë Vasilis Kikilas në intervistë për televizionin grek "Open" lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Back to top button
Close
Close