0_Спорт.ПорталФудбал

Киелини верува дека за 3-4 месеци ќе се врати на теренот

Дефанзивецот на Јувентус, Џорџио Киелини зборуваше за очекуваниот временски рок на враќање на терените. Претходно, тој ги скина вкрстените лигаменти на коленото.

Back to top button
Close
Close