Дописници МКДХроникаХроника.Портал

Кичевец пронајден починат во својот стан

Во ОВР Кичево вчера беше пријавено дека Г.С.(48) од Кичево е пронајден починат во својот стан, на улицата „Кузман Капидан“.

Back to top button
Close
Close