0_Магазин.ПорталСцена

Кетрин Денев претрпела послаб мозочен удар

Семејството на француската актерска ѕвезда Кетрин Денев соопшти дека таа претрпела „ограничен исхемичен удар”.

Back to top button
Close
Close