BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Kërcënohen me jetë Dritan Abazoviq dhe familja e tij nga një klan kriminal rajonal

Krerët e lëvizjes qytetare ‘Ura’ të Dritan Abazoviqit, Në Mal të Zi kanë bërë të ditur se disponojnë informacione sipas të cilave një klan kriminal rajonal synon të rrezikojë jetën e liderit të tyre dhe të familjes së tij.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close