0_Магазин.ПорталДизајн

Кејт Мидлтон си има свои омилени патики

Како што коментираат „верните следачи“ на британската војвотка и познавачите, таа е обожавателка на тој бренд од 2016 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close