0_Магазин.ПорталСемејство

Кејт Хадсон е строга мајка

Кога ќе поставите некои правила во куќата, нема да треба да преговарате за ништо. Кога ќе кажам дека е „точка“, муабетот завршува тука!

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close