0_Магазин.ПорталСцена

Кејт Бекинсејл си најде 24 години помладо момче

Имено, канадскиот рапер Гуди Грејс е само една година постар од нејзината ќерка Лили Шин, која Бекинсејл ја доби во врската со глумецот Мајкл Шин.

Лос Анџелес, 15 април 2020 (МИА) – Глумицата Кејт Бекинсејл си најде ново момче, кое овојпат е дури 24 години помладо од неа.

Имено, канадскиот рапер Гуди Грејс е само една година постар од нејзината ќерка Лили Шин, која Бекинсејл ја доби во врската со глумецот Мајкл Шин.

Гуди во јуни ќе наполни 23 години.

Глумицата претходно се гледаше со 25-гоишниот комичар Пит Дејвидсон.  си/сд/

Таг

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close