0_Магазин.ПорталСцена

Кејт Бекинсејл и Гуди Грејс раскинаа

Љубопитните истражувачи забележале и дека Бекинсејл го избришала нејзиниот коментар на Инстаграм за неговиот 23-ти роденден во јуни, каде што таа вели „те сакам“. Во јули, и тој ѝ возвратил слично.

Back to top button
Close
Close