0_Магазин.ПорталСцена

Кејли Куоко: Крајот на „Бубалици“ ме погоди како гром од ведро небо!

Имено, таа заедно со нејзиното поранешно момче Џони Галецки (во серијата - Ленард), биле убедени дека ќе има и 13-та сезона и нашироко разговарале за тоа. Но, еден ден, Лоре ги викнал в канцеларија и им соопштил дека Џим Парсонс (Шелдон) одлучил да ја напушти серијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close