BotëBotë.PortalSvet.Slajder

KB: Menjëherë të zvogëlohen tensionet mes Izraelit dhe palestinezëve

Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guteresh, deklaroi se dhuna midis Izraelit dhe palestinezëve duhet të ndalojë menjëherë.

Back to top button
Close
Close