0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritBotëBotë.PortalSvet.Slajder

KB me paralajmërim: Thatësira është pandemia e radhës, por për ta nuk ka vaksina

Mungesa e ujit dhe thatësira mund ta dëmtojnë botën, ndërsa rreziqet me shpejtësi rriten me rritjen e temperaturave nëpër mbarë botën, thuhet në raportin e KB-së.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close